Kerst bij Barça

Hét kerstrestaurant van Amsterdam

Kerst bij Barça Amsterdam

Vanaf begin november gaat Barça all in op kerst. Kerstballen aan het plafond, sfeerverlichting overal. Over the top? Zeker. Warm en gezellig? Altijd. Barça loves christmas.

Borrel of tapas met vrienden? Kerstdiner met familie? Romantische avond? Bij Barça vier je kerst zoals het hoort. Ontspannen relaxt en in stijl. Met een borrel tapas of een uitgebreid kerstdiner.

Openingstijden kerstmis:

  • 24 december: gesloten
  • 1e kerstdag: open vanaf 15.00 uur
  • 2e kerstdag: open vanaf 15.00 uur
 
 

Reserveer hier je tafel bij Barça

Benieuwd naar de mogelijkheden?

Neem contact met ons op

    Zakelijk Kerstdiner of borrel bij Barça

    KERST MET groepen

    Op zoek naar een locatie voor kerstborrel, groepsdiner of nieuwjaarsborrel? Barça is hét restaurant in Amsterdam voor kerst met groepen. Van 10 tot 110 personen — wij zorgen voor een kerstviering die perfect bij jullie past.

    Stel zelf je menu samen: tapasgerechten, een driegangenmenu, of een combinatie van beide. Liever starten met tapas en dan een hoofdgerecht? Ook prima. Wij zijn flexibel.

    Wil je echt uitpakken? Huur een deel van het restaurant exclusief af. Van besloten borrels tot walking dinners of sit-down diners — alles is mogelijk.

    Kort op een rij:

    • Barça is festive met meer dan 5.000 kerstballen aan het plafond
    • Flexibele menu’s: tapas- of driegangenmenu
    • Dieetwensen en allergieën? Geen probleem
    • Gedeeltelijke of volledige afhuur mogelijk
    • Centraal gelegen op het Marie Heinekenplein, in een van de gezelligste buurten van Amsterdam

    Barça's christmas story

    Gallery